חיפוש מוצר


צלם אופנה לא רק לדוגמנים מקצועיים

אין זה סוד שהחל משנות התשעים, עת פרצה הטלוויזיה המסחרית לעולמנו (בישראל) ועת החל עידן האינטרנט, אחד המקצועות הפופולאריים ביותר בקרב צעירים, לפחות רבים שואפים לעבוד בו, זו דוגמנות. בתקופה בה דוגמנים הפכו להיות גיבורי תרבות של ממש, הרי שלא מעט צעירים מבקשים להשתלב בתחום ולהתפרנס ממנו. לכן אנחנו יכולים למצוא צלמים רבים אשר עובדים, לא רק עם דוגמנים ודוגמניות מוכרים אלא דווקא עם חבר'ה לא מוכרים, צעירים וצעירות שרוצים להשתלב בתחום ומחפשים דרך כיצד לבצע דריסת רגל ראשונה. צלם אופנה, כמו כל איש מקצוע אחר, מתחיל מן הסתם מהבסיס, הוא לא מתחיל מלמעלה, ולכן בשלבים הראשונים ולעיתים לאורך זמן הוא עובד עם גורמים לא מוכרים, מתוך כוונה גם להתקדם הלאה וגם לעזור להם להתקדם. בסופו של דבר, ההצלחה שלהם היא הצלחה שלו ולהיפך. צריך לזכור, לא כל אחד יכול לעבוד עם הדוגמנים המובילים, יש מעט מהם ויש מעט צלמים שיכולים לעבוד איתם.

כיצד צלם יכול לעזור לדוגמנים מתחילים?

חשוב לומר, לא צריך להיות צלם אופנה מתחיל בשביל לעבוד עם דוגמנים מתחילים. להיפך, יש לא מעט צלמים ותיקים שזו הנישה שלהם, והם עושים עבודה מצוינת ועושים בה חיל. בסופו של דבר, הניסיון שלהם יכול לעזור להם הרבה יותר מאשר צלם אופנה מתחיל, שהוא אולי רעב אך אין לו הרבה ניסיון. צלם אופנה מנוסה יכול לעזור לדוגמנים מתחילים בשורה של כלים, ראשית, הוא יכול לעשות להם בוק איכותי, שנית, הוא יכול להסביר להם את רזי המקצוע כפי שהוא מכיר אותם, שלוש, הוא יכול ללמד אותם כיצד לעמוד מול המצלמה וכיצד להתמודד איתה ועוד.

מתי פונים לצלם בשביל לעזור?

בדרך כלל, נהוג לפנות אל צלם אופנה בשביל לעשות בוק איתו אפשר ללכת הלאה, אל סוכנויות דוגמנות וכדומה. החוכמה היא ליצור בוק איכותי ומרשים, שיגרום לאנשים שם לרצות להחתים אתכם.

פנו אלי ואני אשמח לעבוד איתכם

אתם מוזמנים לפנות אלי ואני אעזור לכם בתהליך. שמי אלן זר, צלם אופנה, טלפון 03-6294818.